Kancelaria prawna - Gdynia

Radca Prawny Karolina Gazda

Radca prawny Gdynia

Prawnik z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku, zakończoną zdaniem egzaminu sędziowskiego.

Zawodowe szlify zdobywała pracując w kancelarii prawnej doświadczonego adwokata i radcy prawnego. W swojej praktyce zawodowej radca prawny Karolina Gazda koncentruje się na prawie cywilnym, rodzinnym i gospodarczym oraz prawie pracy. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie windykacji należności i w postępowaniu egzekucyjnym, zdobyte podczas pracy w kancelarii komornika sądowego.

Jako prawnik Karolina Gazda stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz pogłębia wiedzę w obszarach, w których działa. Specjalizacja, doświadczenie i zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów prawnych przekładają się na wysoki poziom merytoryczny usług świadczonych przez radcę prawnego Karolinę Gazda, a tym samym na sukcesy i zadowolenie Klientów Kancelarii.

W ramach prowadzonej w Gdyni kancelarii prawnej radca prawny Karolina Gazda świadczy doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi zarówno podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta i zastosowanie takiego rozwiązania problemu prawnego, które jest efektywne i jednocześnie dostosowane do możliwości finansowych Klienta.

Z uwagi na zróżnicowane oczekiwania klientów Kancelaria prawna w Gdyni proponuje zarówno reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej jak i przygotowywanie pojedynczych dokumentów, niezbędnych w obrocie gospodarczym oraz procedurach sądowych i sądowo-administracyjnych (pozwy, wnioski, pisma procesowe, umowy, ugody itp.).

Powierzając rozwiązanie swojego problemu prawnego kancelarii prawnej w Gdyni Klienci mogą liczyć na w pełni kompleksową pomoc prawną. W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony interesów Klienta radca prawny Karolina Gazda współpracuje z wybranymi rzeczoznawcami majątkowymi oraz skutecznymi komornikami sądowymi. Współpracę z kancelarią prawną w Gdyni nawiązali także: adwokat, doradca podatkowy oraz notariusz. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z  ofertą Kancelarii prawnej radcy prawnego Karoliny Gazda i umówienia się na spotkanie w siedzibie kancelarii, mieszczącej się w centrum Gdyni.