Porady prawne - Oferta

Prawo rodzinne

rozwód, alimenty

Prawo cywilne

porady, umowy

Prawo spadkowe

podział majątku, zachowek

Odszkodowania

wypadek, zadośćuczynienie

Nieruchomości

najem, zasiedzenie

Prawo pracy

odwołanie, wypowiedzenie

Prawo gospodarcze

kara umowna

Windykacja należności

pozew, egzekucja

Niezależnie od tego czy pracują Państwo na etacie, czy też prowadzą własną działalność gospodarczą, są wspólnikiem małej czy dużej spółki – w życiu zawodowym i prywatnym potrzebują Państwo porad prawnych prawnika. Niejednokrotnie z pozoru błahe zdarzenie przerodziło się w rodzinny dramat, niekończący się proces sądowy, lub też doprowadziło do utraty oszczędności. Brak znajomości prawa uniemożliwił sprawne załatwienie sprawy - minął ustawowy termin, brakło argumentów, a często nawet nie zdawali sobie Państwo sprawy, że w ogóle coś trzeba formalnie załatwić. A można było inaczej – prościej, szybciej, taniej i bez stresu.

Można było skorzystać z porady prawnej profesjonalnego prawnika.

Im szybciej zdecydują się Państwo na poradę prawną i konsultację swych wątpliwości z prawnikiem, tym większe prawdopodobieństwo uniknięcia w przyszłości poważnych problemów (także tych finansowych) oraz większe prawdopodobieństwo że na poradzie prawnej skończy się Państwa problem. Porady prawne są prostym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy chcą uchronić siebie i bliskich przed negatywnymi konsekwencjami nieznajomości prawa. Pamiętajmy bowiem, że czy tego chcemy czy nie, prawo znajduje zastosowanie w każdych, nawet codziennych zdarzeniach (reklamacja w sklepie, kolizja drogowa, wezwanie do zapłaty) a za nieznajomość prawa życie wystawi rachunek znacznie wyższy, aniżeli prawnik za swą poradę prawną.

Radca prawny Karolina Gazda zaprasza do umówienia się na indywidualne spotkanie i skorzystanie z porady prawnej w siedzibie kancelarii, mieszczącej się pod adresem: Gdynia ul. Wybickiego 1/3.